wentylacja domu ,rekuperator ciepła

KONTAKT

Tychy - Dodane przez Prana (firma) -

wentylacja domu ,rekuperator ciepła

Pełna treść ogłoszenia wentylacja domu ,rekuperator ciepła

Straty ciepła związane z wentylacją wynoszą do 30% całkowitych strat ciepła w pomieszczeniu. Zamiana starych okien na okna termoizolacyjne może znacznie zmniejszyć te straty, ale niedopuszczalne jest obniżenie poziomu wentylacji, który bardzo negatywnie wpływa zarówno na zdrowie człowieka (brak tlenu, szybkie zmęczenie, zaburzenia snu, bóle głowy, ... ..) jak również na stan lokalu (parowanie okien, grzyb, wilgoć ....). Regularne otwieranie okien w chłodnej porze roku nie rozwiązuje wszystkich problemów, stwarza dyskomfort i eliminuje energooszczędne właściwości okien termoizolacyjnych.
Nasz innowacyjny system zdecentralizowanej wentylacji przepływowo-wyciągowej pozwala na korzystanie z energii *Prana* dostarczajac swieże powietrze wysokiej jakosci. Współczynnik odzysku ciepła wykorzystując nasze urządzenie może osiągnąć 91 %.
W systemie wentylacyjnym *PRANA* cieple zużyte powietrze odprowadzane z pomieszczenia ogrzewa zimne powietrze napływajace z zewnątrz. W lecie odwrotnie-chlodzi. Przy tym strumienie sie nie mieszaja. System nie ma filtrow-odkażanie powietrsza zapewniaja miedziane wymienniki ciepla (Cu2SO4) Energetyczna jakość powietrza * PRANA* mieści się w zakresie 92-94%.
System zdecentralizowanej wentylacji przeplywowo-wyciągowej - Prana - to urządzenie robocze o standardowej średnicy 150 mm. montowane w górnej części ściany (wychodzącej na ulicę) pod kątem 1-3 stopni. Należy wykonać otwór o średnicy 160-162 mm, w którym na piankę montażową instalujemy moduł roboczy. Widocznym pozostają dyflektor wentylacji w pokoju i kratka wentylacyjna na elewacji. Ze względu na przepływ powietrza przez wymiennik ciepła z miedzi, znajdujące się wewnątrz modułu ciepłe powietrze oddaje ciepło zimnemu napływającemu do środka pomieszczenia zimnemu powietrzu.
Dzięki niedługim i przepływowym przewodom (dlugość odpowiada grubości ściany zewnętrznej budynku, w której jest instalowany system), zostaje zachowany naturalny skladnik energetyczny powietrza oraz jego sklad jonowy. System wentylacyjny podłączony do sieci stacjonarnej o napięciu 230 V / 50 Hz.

Bezpłatne konsultacje Inżynier:

Skype:PRANALVIV

Godebskiego 32, 05-090 Raszyn

+48 888 275 009, Jurij Bobak
+48 733 600 799, Jarosław Wiśniewski

Mapa TychyProfil założony około 6 lat temu

Zapytaj o ogłoszenie - wentylacja domu ,rekuperator ciepła ,1 700 zł


Polecane, ciekawe strony z Tych. Prowadzisz serwis o Tychach lub zwiazany z Tychy - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę I love Tychy !Zobacz stronę Portal Informacyjny Miasta Tychy !Zobacz stronę Niezależny Tyski Serwis Rekreacyjno-Sportowy !Zobacz stronę Zespół muzyczny Partyband !Zobacz stronę Urząd Miasta w Tychach !Zobacz stronę Górniczy Klub Sportowy Tychy !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Tychy City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Tych: Katowice ogłoszenia - Oświęcim darmowe ogłoszenia - Sosnowiec ogłoszenia bezpłatne - Chorzów ogłoszenia - Jaworzno sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję

Strona internetowa Tychy City wykorzystuje pliki cookie zapisywane w pamięci przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje dostępne są tutaj