Ustawienia rodzinne wg metody Berta Hellingera

KONTAKT

Tychy - Dodane przez info38 (osoba prywatna) -

Ustawienia rodzinne wg metody Berta Hellingera

Pełna treść ogłoszenia Ustawienia rodzinne wg metody Berta Hellingera

NA CZYM POLEGAJĄ USTAWIENIA SYSTEMOWE?
Punktem wyjścia jest założenie poczynione przez Hellingera, że istnieje pewien pierwotny porządek, regulujący losy różnych grup, szczególnie rodzin, który decyduje o bardzo silnych powiązaniach ich historii życiowych. Każda osoba w grupie, ma swoje jasno określone miejsce i musi być akceptowana. Jeżeli ktoś zostaje pominięty, czy wykluczony, system zostaje zaburzony i wymaga zadośćuczynienia, które przechodzi na kolejne pokolenia, aż do momentu wyrównania się rachunku.

JAK PRZEBIEGA USTAWIENIE?
Jest to terapia grupowa. Terapeuta przygląda się problemowi pacjenta w kontekście systemu rodzinnego. Osoba, szukająca pomocy, bierze udział w terapii, w której uczestniczą również tzw. obserwatorzy inni uczestnicy sesji. Ich rola podobna jest to roli aktorów w psychodramie.
W trakcie ustawienia wcielają się oni w członków społeczności jakiej dotyczy problem klienta. Następnie mówią o swoich odczuciach. Można dzięki temu wyjawić prawdziwe emocje, pobudki oraz cele reprezentowanych przez nich osób.

Kiedy sytuacja jest klarowna, terapeuta pomaga ustawić osoby w prawidłowym porządku, jaki powinien mieć miejsce w życiu, oraz wypowiedzieć słowa potrzebne do uzdrowienia relacji.

CO ZYSKASZ?
Weźmiesz udział w terapii grupowej, zobaczysz jak przebiega rozwiązanie problemów, przyjrzysz się pracy terapeuty w tej metodzie, obserwując klinikę przypadku. Będziesz mógł uczestniczyć w terapii jako obserwator, reprezentant, lub jeśli sam chcesz rozwiązać jakiś problem jako klient.sprawdź termin i miejsce na stronie Unlimited Centrum Szkoleń

Zadzwoń lub napisz by dowiedzieć się więcej

tel: 533-993-337

NOWOŚĆ !
Organizujemy też szkolenia trenerskie Coaching Systemowy dla terapeutów chcących pracować metodą ustawień Systemowych Berta Hellingera.

Zapraszamy !

Mapa TychyProfil założony około 3 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - Ustawienia rodzinne wg metody Berta Hellingera


Polecane, ciekawe strony z Tych. Prowadzisz serwis o Tychach lub zwiazany z Tychy - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę I love Tychy !Zobacz stronę Urząd Miasta w Tychach !Zobacz stronę Zespół muzyczny Partyband !Zobacz stronę Niezależny Tyski Serwis Rekreacyjno-Sportowy !Zobacz stronę Górniczy Klub Sportowy Tychy !Zobacz stronę Portal Informacyjny Miasta Tychy !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Tychy City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Tych: Katowice ogłoszenia - Oświęcim darmowe ogłoszenia - Sosnowiec ogłoszenia bezpłatne - Chorzów ogłoszenia - Jaworzno sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję

Strona internetowa Tychy City wykorzystuje pliki cookie zapisywane w pamięci przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje dostępne są tutaj