Starszy Specjalista ds. Administracji Personalnej/ Miejsce zatrudnienia Poznań

KONTAKT

Tychy - Dodane przez praca.tychy1 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Starszy Specjalista ds. Administracji Personalnej/ Miejsce zatrudnienia Poznań

Gi GROUP jest jedną z najbardziej doświadczonych agencji pracy tymczasowej (nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia 570). Pierwsze kroki stawialiśmy w 1999 roku w Katowicach, obecnie mamy swoje oddziały już w całej Polsce. W marcu 2007 staliśmy się częścią największej włoskiej grupy w sektorze usług związanych z personelem tymczasowym. Obecnie dla naszego Klienta międzynarodowej firmy z branży meblarskiej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Młodszy Specjalista ds. Administracji Personalnej
Nr. ref : MIKE/Tychy

Zakres obowiązków:

Prowadzenie administracji kadrowej w systemie SAP/R3 HR
Kontakt z zewnętrznymi instytucjami (m.in. w sprawach ubezpieczeń pracowniczych), pracownikami oraz managerami
Nadzór nad sprawami dotyczącymi zajęć należności, emeryturami pracowniczymi oraz tzw. partial retirements itp.
Kontrola i ocena poziomu jakości oferowanych usług oraz ciągłe doskonalenie procesów
Aktywny udział w aktualnych projektach HR

Wymagania:

Udokumentowane doświadczenie na podobnym stanowisku
Orientacja na Klienta oraz na dostarczanie usług o najwyższej jakości
Znajomość języka angielskiego oraz włoskiego w stopniu zaawansowanym warunek konieczny
Komunikatywność
Zdolności organizacyjne

Mile widziane:

Wiedza i doświadczenie z zakresu włoskiej administracji personalnej będzie dodatkowym atutem
Znajomość systemu SAP HR

Nasz Klient oferuje:

Atrakcyjne wynagrodzenie- odzwierciedlające doświadczenie i kwalifikacje Kandydata
Bogaty pakiet socjalny (np. opieka medyczna, karty Benefit, ubezpieczenie)
Umowę o pracę, poprzedzoną umową na 3-miesięczny okres próbny)
Zatrudnienie od lutego 2012r.

Kontakt:
GI Group Sp. z o.o. Oddział Tychy
Al. Niepodległości 2
43-100 Tychy
tel. 32 327 66 49, 668 466 414
CV prosimy przesyłać na adres: praca.tychy@gigroup.com

Mapa TychyProfil założony około 4 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - Starszy Specjalista ds. Administracji Personalnej/ Miejsce zatrudnienia Poznań

Polecane, ciekawe strony z Tych. Prowadzisz serwis o Tychach lub zwiazany z Tychy - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Górniczy Klub Sportowy Tychy !Zobacz stronę Zespół muzyczny Partyband !Zobacz stronę Portal Informacyjny Miasta Tychy !Zobacz stronę I love Tychy !Zobacz stronę Urząd Miasta w Tychach !Zobacz stronę Niezależny Tyski Serwis Rekreacyjno-Sportowy !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Tychy City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Tych: Katowice ogłoszenia - Oświęcim darmowe ogłoszenia - Sosnowiec ogłoszenia bezpłatne - Chorzów ogłoszenia - Jaworzno sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję