Rzuć palenie! LĘDZINY, terapia antynikotynowa, biorezonans magnetyczny BRT BICOM,

KONTAKT

Lędziny - Dodane przez NEOMED (firma) -

Rzuć palenie! LĘDZINY, terapia antynikotynowa, biorezonans magnetyczny BRT BICOM,

Pełna treść ogłoszenia Rzuć palenie! LĘDZINY, terapia antynikotynowa, biorezonans magnetyczny BRT BICOM,

Najskuteczniejszą obecnie metodą zwalczania głodu nikotynowego(nałogu palenia papierosów) jest metoda Biorezonansu magnetycznego . Metoda ta jest zupełnie bezpieczna, bezbolesna, bezinwazyjna i przetestowana w 20-to letniej praktyce europejskich terapeutów.

Przed przystąpieniem do zabiegu należy zapalić papierosa, którego niedopałek umieszczony zostaje w aparacie. Osoba poddawana terapii podłączona jest do urządzenia poprzez specjalne elektrody. Po włączeniu odpowiedniego programu w komputerze, w organizmie zachodzi reakcja mająca na celu wygaszenie głodu nikotynowego.

Druga funkcja jaka zachodzi w organizmie, to detoksykacja, czyli oczyszczanie organizmu z toksyn. Proces ich usuwania zachodzi przez skórę, nerki i jelita. W związku z tym w dniu terapii należy wypić 1.5l wody mineralnej nie gazowanej, aby ułatwić proces ich wydalania. Zalecane są częste kąpiele.

W ciągu najbliższych dni pozostaje opanowanie odruchowego sięgania po papierosa, w czym niewątpliwie pomaga uczciwe wyzbycie się papierosów z bezpośredniego otoczenia.
Ciekawym doświadczeniem jest brak potrzeby zapalenia nawet w towarzystwie palących. Bierne palenie nie stanowi zagrożenia, lecz pierwszy aktywnie wypalony papieros w przyszłości - choć nie smakuje, powoduje "wpisanie" głodu na nowo. Najczęściej równa się to z powrotem do nałogu. W tej sytuacji należy zabieg wykonać jeszcz raz. Nie zaleca się stosowania środków wspomagających zawierających nikotynę (gumy, plastry).

Skuteczność metody jest bardzo imponująca. Po jednym zabiegu 90% ludzi nie pali (bezterminowo)!. Pozostałe 10% to osoby, u których nastąpiła redukcja głodu nikotynowego. Wówczas wskazane jest skorzystać z jeszcze jednej wizyty. Rzeczą bardzo istotną dla palaczy jest fakt, że nie ma znaczenia staż palenia i ilość wypalonych papierosów.

NIE PUSZCZAJ Z DYMEM SWIOCH WŁASNYCH PIENIĘDZY !

Jedna paczka papierosów dziennie to ponad 4 000 zł. na rok.

Z NAMI Ł A T W O * R Z U C I S Z * P A L E N I E ! ! !

PYTAJ O AKTUALNE PROMOCJE CENOWE.

LĘDZINY ul. Pokoju 17
Rejestracja w Przychodni Specjalistycznej tel.* 32 326 62 53 wewn.21 lub 22
Przyjęcia od godz. 12 00 lub od 16 00

lub

TYCHY Aleja Bielska 130
Rejestracja w Przychodni Zdrowia tel.* 32 329 44 32 wewn. 32
Przyjęcia od godz. 15 00

Mapa LędzinyProfil założony około 5 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - Rzuć palenie! LĘDZINY, terapia antynikotynowa, biorezonans magnetyczny BRT BICOM,


Polecane, ciekawe strony z Tych. Prowadzisz serwis o Tychach lub zwiazany z Tychy - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Urząd Miasta w Tychach !Zobacz stronę Niezależny Tyski Serwis Rekreacyjno-Sportowy !Zobacz stronę I love Tychy !Zobacz stronę Zespół muzyczny Partyband !Zobacz stronę Górniczy Klub Sportowy Tychy !Zobacz stronę Portal Informacyjny Miasta Tychy !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Tychy City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Tych: Katowice ogłoszenia - Oświęcim darmowe ogłoszenia - Sosnowiec ogłoszenia bezpłatne - Chorzów ogłoszenia - Jaworzno sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję

Strona internetowa Tychy City wykorzystuje pliki cookie zapisywane w pamięci przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje dostępne są tutaj