Pracownik Ochrony Fizycznej Tychy

KONTAKT

Tychy - Dodane przez e.wozniak (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Pracownik Ochrony Fizycznej Tychy

Zadania:

Ścisłe wykonywanie poleceń przełożonych
Dbanie o mienie powierzone ochronie i mienie pracodawcy
Wydawanie kluczy
Sporządzanie notatek służbowych ze zdarzeń
Pełnienie służb w pełnym umundurowaniu
Oferujemy/wymagania:
Poszukujemy osób z orzeczonym stopniem niepełnosprawności umiarkowany (mile widziane grupy specjalne ) umowa o pracę Emeryci do 60 lat osoby młode studenci umowę zlecenie
rzetelność, sumienność, odpowiedzialność, skrupulatność, punktualność
wykształcenie podstawowe
Wymagane oświadczenie o niekaralności warunek konieczny
Ochraniamy obiekty przemysłowe biura magazyny
Potrzebujemy Tychy centrum ul: Oświęcimska zakład produkcyjny
Praca po 12h od 7:00 do 19:00 od 19:00 do 7:00 dwie zmiany
Mile widziani mężczyźni, kobiety zależy od obiektu.
około 200h pracy w miesiącu.

Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy prosimy o przesyłanie aplikacji zawierającej CV i orzeczenia o stopniu niepełnosprawności lub osobiście w biurze Regionalnym Ochrona Juwentus w Katowicach ul: Aleja Korfantego 193 w każdą środę od 10:00 do 12:00 osoby do kontaktu Mariusz Młyński Tel:667-998-407 Rafał Skalik Tel:667-998-396 od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00 Ewelina Woźniak Tel: 605-998-244 lub (32)200-01-11 wew.114 od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 15:00

Mapa TychyProfil założony 12 miesięcy temu

Zapytaj o ogłoszenie - Pracownik Ochrony Fizycznej Tychy

Polecane, ciekawe strony z Tych. Prowadzisz serwis o Tychach lub zwiazany z Tychy - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę I love Tychy !Zobacz stronę Zespół muzyczny Partyband !Zobacz stronę Urząd Miasta w Tychach !Zobacz stronę Niezależny Tyski Serwis Rekreacyjno-Sportowy !Zobacz stronę Portal Informacyjny Miasta Tychy !Zobacz stronę Górniczy Klub Sportowy Tychy !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Tychy City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Tych: Katowice ogłoszenia - Oświęcim darmowe ogłoszenia - Sosnowiec ogłoszenia bezpłatne - Chorzów ogłoszenia - Jaworzno sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję