Pracownik działu logistyki

KONTAKT

Tychy - Dodane przez biuro127 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Pracownik działu logistyki

Firma HUMAN & HUNTER posiadająca certyfikat o numerze rejestru 6664, zajmuje się rekrutacją i selekcją pracowników oraz doradztwem personalnym.
Dla naszego klienta obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Tychy

Zadania:

Tworzenie zamówień i monitorowanie dostaw,
Kontrolowanie poziomu zapasów,
Wystawianie faktur zakupu,
Sporządzanie odpowiedniej dokumentacji
Organizacja transportu

Wymagania:

2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
mile widziana znajomość branży automotive,
dyspozycyjność do pracy w pełnym wymiarze godzin,
mile widziana znajomość j.angielskiego lub włoskiego,
znajomość programu komputerowego Excel,
mile widziana znajomość programu Handel Forte/Produkcja lub podobnego,
zaangażowanie, silna motywacja do pracy.

Klient oferuje:

współpracę w oparciu o umowę zlecenie w okresie próbnym, później na umowę o pracę,
możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia,
pracę w trybie jednozmianowym od poniedziałku do piątku,

Kandydatów spełniających opisane wymagania prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem oraz listu motywacyjnego. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 ze zm."

Mapa TychyProfil założony około 2 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - Pracownik działu logistyki

Polecane, ciekawe strony z Tych. Prowadzisz serwis o Tychach lub zwiazany z Tychy - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Zespół muzyczny Partyband !Zobacz stronę I love Tychy !Zobacz stronę Urząd Miasta w Tychach !Zobacz stronę Górniczy Klub Sportowy Tychy !Zobacz stronę Niezależny Tyski Serwis Rekreacyjno-Sportowy !Zobacz stronę Portal Informacyjny Miasta Tychy !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Tychy City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Tych: Katowice ogłoszenia - Oświęcim darmowe ogłoszenia - Sosnowiec ogłoszenia bezpłatne - Chorzów ogłoszenia - Jaworzno sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję