Pielęgniarka, pielęgniarz- oferta pracy na terenie Niemiec

KONTAKT

Tychy - Dodane przez office1 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Pielęgniarka, pielęgniarz- oferta pracy na terenie Niemiec

Pielęgniarka / pielęgniarz do pracy w domu opieki (120 mieszkańców)

Oferta Nr. 201203
Miejsce pracy okolice Monachium, wymiar zatrudnienia : pełny etat/40 godzin w tygodniu, około 174 godziny w miesiącu.
Zakwaterowanie: wstępnie pokój w miejscu pracy, w domu opieki (odpłatnie, koszt ok. 200-250 euro na miesiąc)

Wymagania:
-wykształcenie kierunkowe: tytuł pielęgniarki dyplomowanej, magister/ licencjat pielęgniarstwa
-samodzielność i odpowiedzialność związana z wykonywaniem zawodu pielęgniarskiego
-gotowość do wyjazdu za granicę na minimum rok
-podstawowa znajomość j. niemieckiego, poziom A2

Oferujemy:
-umowę o pracę na niemieckich warunkach, bezpośrednio z niemieckim pracodawcą
-okres wprowadzenia w zakres obowiązków
-23 33 dni roboczych urlopu
-dobry klimat w miejscu pracy
-wynagrodzenie do nostryfikacji: 2.000 euro brutto (warunek: znajomość języka min. poziom A2 !)
wynagrodzenie po nostryfikacji: 2.500 euro brutto (warunek: znajomość języka min. poziom B1!)
-polskojęzyczną osobistą obsługę podczas pracy w Niemczech
-pomoc w przeprowadzeniu procesu uznania dyplomu i procesach rejestracyjnych wymaganych w Niemczech .
Uwaga! W naszej ofercie również miejsca pracy w innych miejscowościach Niemiec.

Mapa TychyProfil założony około 4 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - Pielęgniarka, pielęgniarz- oferta pracy na terenie Niemiec

Polecane, ciekawe strony z Tych. Prowadzisz serwis o Tychach lub zwiazany z Tychy - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Niezależny Tyski Serwis Rekreacyjno-Sportowy !Zobacz stronę Urząd Miasta w Tychach !Zobacz stronę I love Tychy !Zobacz stronę Górniczy Klub Sportowy Tychy !Zobacz stronę Portal Informacyjny Miasta Tychy !Zobacz stronę Zespół muzyczny Partyband !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Tychy City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Tych: Katowice ogłoszenia - Oświęcim darmowe ogłoszenia - Sosnowiec ogłoszenia bezpłatne - Chorzów ogłoszenia - Jaworzno sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję