operator pras

KONTAKT

Tychy - Dodane przez Randstad Sp. z o.o. (firma) -

Pełna treść ogłoszenia operator pras

Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

Dla naszego Klienta, firmy z branży produkcyjnej, poszukujemy osób na stanowisko:

OPERATOR PRAS

Opis stanowiska:
obsługa pras hydraulicznych
udział w instalacji nowych maszyn i urządzeń
bieżąca obsługa pras (przygotowywanie do działania, przezbrajanie, montaż i demontaż narzędzi)
kontrola wykonanych przez siebie części zgodnie z dokumentacją techniczną
dbanie o stan maszyn i stanowisko pracy

Oczekiwania:
minimum 6-miesięczne doświadczenie w obsłudze pras
bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi
mile widziana umiejętność obsługi maszyn CNC
umiejętność analizowania i rozwiązywania problemów natury technicznej
wysoka kultura pracy, dokładność i zaangażowanie

Nasz Klient oferuje:
wynagrodzenia uzależnione od stopnia zawansowania wiedzy
możliwość nieustannego podnoszenia swoich kwalifikacji,
dostęp do najnowszych technologii

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swoich aplikacji na nasz adres mail, lub kontakt telefoniczny pod numerem: +48 32 217 63 01, +48 32 323 28 86.

Mapa TychyProfil założony około 4 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - operator pras

Polecane, ciekawe strony z Tych. Prowadzisz serwis o Tychach lub zwiazany z Tychy - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Górniczy Klub Sportowy Tychy !Zobacz stronę Urząd Miasta w Tychach !Zobacz stronę Zespół muzyczny Partyband !Zobacz stronę I love Tychy !Zobacz stronę Niezależny Tyski Serwis Rekreacyjno-Sportowy !Zobacz stronę Portal Informacyjny Miasta Tychy !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Tychy City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Tych: Katowice ogłoszenia - Oświęcim darmowe ogłoszenia - Sosnowiec ogłoszenia bezpłatne - Chorzów ogłoszenia - Jaworzno sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję