Oferta pracy Pomoc kelnerska

KONTAKT

Tychy - Dodane przez r.ostrowski1 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Oferta pracy Pomoc kelnerska

Zameczek Myśliwski Promnice Kobiór, Tychy

Renomowana restauracja zatrudni kelnerkę/ kelnera na umowę zlecenie
do obsługi imprez zorganizowanych oraz eventów

Zadania:
Obsługa kelnerska gości podczas imprez ( przyjęcia, bankiety, konferencje)
Dodatkowe obowiązki zlecone przez przełożonego
Wymagania:
Miła aparycja
Umiejętność pracy w zespole
Wysoki poziom kultury osobistej
Komunikatywność
Rzetelność
Zaangażowanie w wykonywaną pracę
Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
Książeczka do celów sanitarno epidemiologicznych
Dyspozycyjność (możliwość rozpoczynania pracy o godzinie 6-tej rano)
Posiadanie własnego transportu ( brak dojazdu komunikacji miejskiej)

Oferujemy:
Możliwość dorywczej pracy, głównie w weekendy
Pełne szkolenie w zakresie obsługi imprez zorganizowanych
Możliwość zdobycia doświadczenia oraz samorozwoju
Atrakcyjną stawkę godzinową
Umowę zlecenie
Możliwość nawiązania stałej współpracy
Pracę w zespole sympatycznych i uśmiechniętych ludzi
Wsparcie przełożonych i kolegów

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych ( tj. Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm. )"

Mapa TychyProfil założony około 3 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - Oferta pracy Pomoc kelnerska

Polecane, ciekawe strony z Tych. Prowadzisz serwis o Tychach lub zwiazany z Tychy - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Zespół muzyczny Partyband !Zobacz stronę Urząd Miasta w Tychach !Zobacz stronę Górniczy Klub Sportowy Tychy !Zobacz stronę Portal Informacyjny Miasta Tychy !Zobacz stronę Niezależny Tyski Serwis Rekreacyjno-Sportowy !Zobacz stronę I love Tychy !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Tychy City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Tych: Katowice ogłoszenia - Oświęcim darmowe ogłoszenia - Sosnowiec ogłoszenia bezpłatne - Chorzów ogłoszenia - Jaworzno sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję