Najzdrowsza i najbezpieczniejsza woda do picia z filtra z odwróconą osmozą

KONTAKT

Tychy - Dodane przez zdrowie48 (osoba prywatna) -

Najzdrowsza i najbezpieczniejsza woda do picia z filtra z odwróconą osmozą

Pełna treść ogłoszenia Najzdrowsza i najbezpieczniejsza woda do picia z filtra z odwróconą osmozą

Wiesz jak szkodliwy jest chlor i jego pochodne związki w wodzie?Chlor może spowodować raka piersi,prostaty,marskości wątroby,jelita grubego,okrężnicy,nerek,guzów tarczycy,alergii,chorób skóry. Czy to nie wystarczy,by zdać sobie sprawę z faktu,jak niebezpieczna jest woda chlorowana? A polskie przepisy z 2007 roku zezwalają,by w niej były takie związki. Dz.U.61 poz 417 z 6.04.- w tabelkach.
Czy wiesz,że aż 97% związków chemicznych znajdujących się w wodzie człowiek nie wyczuwa swoimi zmysłami.Zdrowie i życie człowieka zależy w dużej mierze od rodzaju i jakości wody,którą na co dzień pije.Przemysłowe zatrucia wody są najgroźniejsze,bowiem związki chemiczne zawarte w wodzie nie ulegają degradacji w procesie jej uzdatniania i oczyszczania.Te zanieczyszczenia można usunąć wyłącznie w domu stosując urządzenie z filtrami osmotycznymi.
Firma Hydropure Polska działa na polskim rynku od 1993r. i posiada ponad 100 punktów serwisowych.Urządzenie osmotyczne składa się z 2 filtrów węglowych oczyszczających z chloru,z 2 filtrów mechanicznych oczyszczających z piasku,iłów,humusu, martwych i żywych organizmów,mineralizatora dostarczającego wapń,magnez,sód i potas,rezonatora bioceramicznego,który zawiera turmalin,emitujący promienie FIR z dalekiej podczerwieni, dotleniający,odkwaszający,oczyszczający,usprawniający system nerwowy organizmu oraz z membrany, najważniejszej części urządzenia,bo ona oczyszcza wodę z metali ciężkich. Metale ciężkie,które zanieczyszczają środowisko i łatwo wchodzą do wody pitnej to ołów,rtęć,chrom i kadm.Wody osmotycznej nie można porównać z wodą destylowaną,ponieważ membrana osmotyczna łatwo przepuszcza pierwiastki mineralne.Dzięki wyjątkowo małym porom,membrana osmotyczna odrzuca z wody bakterie,trujące pierwiastki i związki chemiczne jak pestycydy, azotany, detergenty, ołów, rtęć,aluminium a jednocześnie przepuszcza minerały.Urządzenie to można kupić na dogodne raty nieoprocentowane przez bank,rata od 50 zł miesięcznie.
W cenie zapewniamy dostawę i fachowy montaż,stały serwis naprawczy,gwarancję wieczystą,regularną wymianę filtrów,której terminu pilnuje serwisant.Dodatkowo każdy otrzymuje w prezencie 3 książki "Rakotwórcza woda","Jak leczy czysta woda" i "Dlaczego tylko odwrócona osmoza".

Mapa TychyProfil założony około 7 lat temu

Zapytaj o ogłoszenie - Najzdrowsza i najbezpieczniejsza woda do picia z filtra z odwróconą osmozą ,890 zł


Polecane, ciekawe strony z Tych. Prowadzisz serwis o Tychach lub zwiazany z Tychy - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Górniczy Klub Sportowy Tychy !Zobacz stronę Portal Informacyjny Miasta Tychy !Zobacz stronę Zespół muzyczny Partyband !Zobacz stronę Niezależny Tyski Serwis Rekreacyjno-Sportowy !Zobacz stronę Urząd Miasta w Tychach !Zobacz stronę I love Tychy !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Tychy City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Tych: Katowice ogłoszenia - Oświęcim darmowe ogłoszenia - Sosnowiec ogłoszenia bezpłatne - Chorzów ogłoszenia - Jaworzno sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję

Strona internetowa Tychy City wykorzystuje pliki cookie zapisywane w pamięci przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje dostępne są tutaj