ELEKTROMECHANIK- TYCHY

KONTAKT

Tychy - Dodane przez praca.tychy1 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia ELEKTROMECHANIK- TYCHY

GI GROUP jest międzynarodową agencją doradztwa personalnego, której głównym zadaniem jest oferowanie w pełni wykwalifikowanych pracowników. Jesteśmy liderem na rynku włoskim oraz jedną z czołowych agencji w krajach, w których działamy. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Opis stanowiska pracy:

-Bieżące usuwanie awarii maszyn, urządzeń i instalacji zgodnie ze standardem napraw elektromechanicznych
-Wykonywanie przeglądów prewencyjnych maszyn, urządzeń i instalacji
-Usuwanie usterek i awarii elektrycznych maszyn i urządzeń produkcyjnych usprawnienia oraz niezbędne modyfikacje i modernizacje parku maszynowego
Wymagania:
-Uprawnienia w zakresie eksploatacji urządzeń elektrycznych, energetycznych, gazowych oraz instalacji elektrycznych, cieplnych i gazowych, doświadczenie z zakresu prac elektromechanicznych,
-znajomość budowy maszyn,
-umiejętność czytania dokumentacji technicznej maszyn i urządzeń (schematy elektryczne, pneumatyczne, hydrauliczne, rysunek techniczny),
-znajomość wymagań z zakresu systemu 5S,
-znajomość systemu bezpieczeństwa informacji.
-Umiejętność czytania dokumentacji technicznej

Oferujemy:
atrakcyjne wynagrodzenie,
zatrudnienie w stabilnej firmie
możliwość zdobycia cennego doświadczenia i rozwoju zawodowego,

Kontakt:
GI Group Sp. z o.o. Oddział Tychy
Al. Niepodległości 2
43-100 Tychy

Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez firmę GI Group Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach, ul. Sobieskiego 11 danych osobowych do celów związanych z procesem rekrutacji oraz udostępnienie danych potencjalnym pracodawcom w ramach prowadzonych procesów rekrutacji zgodnie Ustawą z dnia 29.08.1997r (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). o Ochronie Danych Osobowych. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, ich poprawiania oraz usunięcia."

Mapa TychyProfil założony około 4 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - ELEKTROMECHANIK- TYCHY

Polecane, ciekawe strony z Tych. Prowadzisz serwis o Tychach lub zwiazany z Tychy - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę I love Tychy !Zobacz stronę Niezależny Tyski Serwis Rekreacyjno-Sportowy !Zobacz stronę Portal Informacyjny Miasta Tychy !Zobacz stronę Górniczy Klub Sportowy Tychy !Zobacz stronę Zespół muzyczny Partyband !Zobacz stronę Urząd Miasta w Tychach !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Tychy City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Tych: Katowice ogłoszenia - Oświęcim darmowe ogłoszenia - Sosnowiec ogłoszenia bezpłatne - Chorzów ogłoszenia - Jaworzno sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję