Cyclad oferta pracy z językiem francuskim

KONTAKT

Tychy - Dodane przez ewelek84 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Cyclad oferta pracy z językiem francuskim

Asystent ds. wsparcia technicznego z językiem francuskim
Katowice
Cyclad to międzynarodowa firma konsultingowa działająca w sektorze IT/ICT. Podstawowy zakres świadczonych przez nas usług obejmuje Rozwiązania Kadrowe, Cyclad Tools, Outsourcing IT oraz usługę Software House. Naszą misją jest dostarczanie najwyższej jakości usług przy zachowaniu partnerskich relacji zarówno z naszymi Klientami, jak i Pracownikami.
Obecnie dla naszego Klienta będącego jednym z największych na świecie dostawców usług z zakresu konsultingu, technologii informatycznych i outsourcingu, poszukujemy osób zainteresowanych stanowiskiem Asystenta ds. wsparcia technicznego z językiem francuskim.

Opis stanowiska:
Zatrudniona osoba odpowiedzialna będzie za kontakt z klientami zagranicznymi, rejestrowanie oraz klasyfikowanie nadchodzących zgłoszeń oraz analizowanie problemów związanych z codzienną obsługą komputera wraz z odpowiednim określeniem ich priorytetu

Wymagania:
- Biegła znajomość języka francuskiego
- Komunikatywna znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
- Umiejętność pracy w grupie
- Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne
- Podstawowa znajomość systemu operacyjnego Windows oraz pakietu MS Office
- Mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta

Oferujemy:
- Motywujący system wynagrodzeń
- Umowę o pracę na czas nieokreślony (po okresie próbnym)
- Bogaty program szkoleniowy
- Pakiet świadczeń dodatkowych (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta Multisport, bilety do kina/teatru)
- Możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie będącej liderem w swojej branży
- Ciągłe doskonalenie umiejętności językowych

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres email.

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw z 2002 r Nr 101 Poz. 926 z późn. zmianami).

Mapa TychyProfil założony około 6 lat temu

Zapytaj o ogłoszenie - Cyclad oferta pracy z językiem francuskim

Polecane, ciekawe strony z Tych. Prowadzisz serwis o Tychach lub zwiazany z Tychy - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Portal Informacyjny Miasta Tychy !Zobacz stronę Urząd Miasta w Tychach !Zobacz stronę Zespół muzyczny Partyband !Zobacz stronę I love Tychy !Zobacz stronę Górniczy Klub Sportowy Tychy !Zobacz stronę Niezależny Tyski Serwis Rekreacyjno-Sportowy !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Tychy City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Tych: Katowice ogłoszenia - Oświęcim darmowe ogłoszenia - Sosnowiec ogłoszenia bezpłatne - Chorzów ogłoszenia - Jaworzno sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję