Certyfikowane Szkolenie z Nowoczesnej Sprzedaży - Zwiększ Dochody o 200 % !

KONTAKT

Tychy - Dodane przez biuro142 (osoba prywatna) -

Certyfikowane Szkolenie z Nowoczesnej Sprzedaży - Zwiększ Dochody o 200 % !

Pełna treść ogłoszenia Certyfikowane Szkolenie z Nowoczesnej Sprzedaży - Zwiększ Dochody o 200 % !

Certyfikowane Szkolenie z Nowoczesnej Sprzedaży

Jak myślisz gdybyś otrzymał esencję wiedzy z najskuteczniejszych metod Nowoczesnej Sprzedaży o ile wzrosłyby Twoje szanse powodzenia?

Chce żebyś wiedział, że wszystko co tutaj przeczytasz jest napisane celowo i bez przypadku, ponieważ cenie sobie Twój i mój czas, dlatego umieściłem tutaj tylko KONKRETNE informację, które powinieneś wiedzieć.

Większość szkoleń na rynku opiera się na standardowym procesie sprzedaży ucząc jak finalizować transakcję. Zastanów się jednak czy to wystarcza? Czy miałeś okazję uczestniczyć w takim szkoleniu i jak za dotknięciem czarodziejskiej wzrosła Twoja sprzedaż?

Przez ostatnie kilka lat zastanawiałem się jak mogę udoskonalić swoją sprzedaż, jak radzić sobie z odrzuceniem klienta. Dlaczego przedstawiając w taki sam sposób jednym klientom udaje się sprzedać, a innym nie. Tych pytań w ciągu mojej podróży w odkrywaniu tego co skuteczne pojawiło się znaczenie więcej i dziś jestem z siebie dumny, że będę miał okazję Cię tego nauczyć.

Ostatnie 4 lata pracy w sprzedaży, testując różne technologie zwiększyłem swoją sprzedaż i tym samym dochody z prowizji o ponad 300 % ( kwoty powyżej 10.000zł). Nie piszę Ci tego aby się chwalić tylko chcę Ci uświadomić, że skuteczna sprzedaż poza satysfakcją i poczuciem wolności daje również możliwość zarabiania naprawdę godnych pieniędzy.

Swoją szkolenia opieram na doświadczeniu ale również na wiedzy, którą otrzymałem ucząc się od najlepszych trenerów w Polsce. Dostaniesz potężne narzędzia perswazyjne i zrozumiesz, dlaczego są one tak skuteczne. W swojej pracy wykorzystuję różne technologie między innymi NLP (Neurolingwistyczne programowanie), które w moim odczuciu i opinii innych wybitnych osób jest ogromnie skuteczne w pracy z klientem.

Czego nauczysz się podczas szkolenia?

Zobaczysz i zrozumiesz jak wygląda model Nowoczesnej Sprzedaży, który spowoduję wzrost Twojej pewności w pracy z klientem.

Nauczysz się budować RAPORT z klientem co oznacza, że każda rozmowa handlowa będzie na jednym poziomie komunikacyjnym.

Dowiesz się jak przebiega cały model komunikacji i dostosujesz swoją prezentację lub ofertę tak aby była jeszcze bardziej skuteczna.

Przećwiczysz i opanujesz zaawansowane wzorce lingwistyczne, które z łatwością zaimplikujesz w proces prezentacji i zamknięcia sprzedaży, co pozwoli Ci częściej słyszeć magiczne TAK.

I najważniejsze... uświadomisz sobie czym jest PRAWDZIWA sprzedaż.

Wiemy jak ważne jest potwierdzenie uzyskanych kompetencji na rynku pracy, dlatego każdy uczestnik szkolenia otrzyma imienny CERTYFIKAT.

CENA:

Twoja inwestycja w szkolenie to 297 zł Brutto (cena promocyjna tylko do 7.10.2014r. , później 1197 zł Brutto) i jestem przekonany, że zwróci się ona w ciągu jednego miesiąca pracy z nowymi narzędziami, które otrzymasz na szkoleniu.

Zarezerwuj swoje miejsce już teraz , liczba uczestników ograniczona ( 30 miejsc), decyduje kolejność zgłoszeń.

KIEDY?

Szkolenie odbędzie się w Tychach 18.10.2014 w godzinach od 10:00-18:00
Working Club Tychy

REZERWACJA:

Płatności ONLINE na stronie www DS Academy

LUB

Przelewem na nr konta:

DS Academy Dawid Świstek
04 1140 2004 0000 3902 7517 3498 Mbank
Tytuł: Opłata za szkolenie Nowoczesna Sprzedaż

Proszę o potwierdzenie rejestracji poprzez wysłanie maila z danymi uczestnika Imię, Nazwisko, Adres , email i telefon, w przypadku firm NIP na adres email w ogłoszeniu.

Cena obejmuje:

-Szkolenie 8 godzinne na najwyższym poziomie
-Przerwy kawowe
-Imienny certyfikat z podpisem Dawida Świstka
-Indywidualną sesję coachingową po szkoleniu w ustalonym terminie.

Do zobaczenia już w październiku !

Dawid Świstek
Coach i Trener DS Academy
Master NLP, Certyfied Practitioner of NLP ITA

_

Masz pytania ? Napisz
Oferta specjalna dla grup powyżej 5 osób oraz firm.

Wszelkie zmiany będą przekazywane z wyprzedzeniem.

Mapa TychyProfil założony około 2 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - Certyfikowane Szkolenie z Nowoczesnej Sprzedaży - Zwiększ Dochody o 200 % ! ,297 zł


Polecane, ciekawe strony z Tych. Prowadzisz serwis o Tychach lub zwiazany z Tychy - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Zespół muzyczny Partyband !Zobacz stronę Portal Informacyjny Miasta Tychy !Zobacz stronę I love Tychy !Zobacz stronę Niezależny Tyski Serwis Rekreacyjno-Sportowy !Zobacz stronę Urząd Miasta w Tychach !Zobacz stronę Górniczy Klub Sportowy Tychy !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Tychy City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Tych: Katowice ogłoszenia - Oświęcim darmowe ogłoszenia - Sosnowiec ogłoszenia bezpłatne - Chorzów ogłoszenia - Jaworzno sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję

Strona internetowa Tychy City wykorzystuje pliki cookie zapisywane w pamięci przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje dostępne są tutaj