Biuro Wizja Nieruchomości zatrudni od zaraz Tychy

KONTAKT

Tychy - Dodane przez Wizja Nieruchomości (firma) -

Pełna treść ogłoszenia Biuro Wizja Nieruchomości zatrudni od zaraz Tychy

W związku z ciągłym rozwojem firmy Wizja Nieruchomości poszukujemy osób do pracy w charakterze Asystenta pośrednika ds. obrotu nieruchomościami

Miejsce pracy : Tychy

Szukamy Osób:

lubiących kontakt z ludźmi, otwartych, samodzielnych,
pracowitych, rzetelnych, komunikatywnych i dobrze
zorganizowanych, chętnie uczących się i podnoszących
kwalifikacje, cechujących się wysoką kulturą osobistą.

Zakres obowiązków:

aktywne pozyskiwanie klientów
pozyskiwanie ofert kupna, sprzedaży, wynajmu nieruchomości
(zawieranie umów pośrednictwa, kompletowanie dokumentów )
przygotowanie oferty nieruchomości oraz prezentacja
budowanie bazy ofert nieruchomości
utrzymywanie relacji z klientami

Co proponujemy:

umowa zlecenie

szansę rozwoju zawodowego

przyjazną atmosferę w pracy,
fachowe wsparcie osób z wieloletnim doświadczeniem w branży.

Proszę o kontakt telefoniczny w godzinach: 9:00 - 17:00

Cv proszę wysyłać na adres mailowy

Prosimy o dopisanie klauzuli:

"Zgadzam się na wykorzystanie przez Wizja Nieruchomości ul.Darwina 21B 43-100 Tychy z siedzibą Al.Bielska 26/18 43-100 Tychy danych osobowych w celach rekrutacyjnych zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29 sierpnia 1997 roku. Dz. u. nr 133 poz. 883

Wizja Nieruchomości
ul. Darwina 21 B
43-100 Tychy
wizjanieruchomosci.pl

Mapa TychyProfil założony około 2 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - Biuro Wizja Nieruchomości zatrudni od zaraz Tychy

Polecane, ciekawe strony z Tych. Prowadzisz serwis o Tychach lub zwiazany z Tychy - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Górniczy Klub Sportowy Tychy !Zobacz stronę I love Tychy !Zobacz stronę Zespół muzyczny Partyband !Zobacz stronę Urząd Miasta w Tychach !Zobacz stronę Portal Informacyjny Miasta Tychy !Zobacz stronę Niezależny Tyski Serwis Rekreacyjno-Sportowy !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Tychy City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Tych: Katowice ogłoszenia - Oświęcim darmowe ogłoszenia - Sosnowiec ogłoszenia bezpłatne - Chorzów ogłoszenia - Jaworzno sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję